AMACIMIZ

Amacımız; her yaş ve düzeyindeki özel eğitim gerektiren bireylerimizin yeterlilik ve yetenekleri doğrultusunda ve ölçüsünde yaşam becerilerini geliştirmek,  öğrenme gereksinimlerini karşılamak ve bu yolla topluma uyumlarını sağlamaktır

MİSYONUMUZ

Çağdaş teknolojik donanımlarla hazırlanmış Rehabilitasyon programlarını kullanarak,

Bireylerimizin ruhsal, bedensel, zihinsel ve sosyal, becerilerini geliştirmekte, öğrenme gereksinimlerini karşılamaktayız. Eğitimde tek bir ferdi kaybetmeden topluma kazandırabilmek açısından,  Amacımıza yönelik hizmetlerimiz,  engelli bireylerimiz adına büyük önem taşımaktadır.

AİLELERİMİZE

Rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri sunan, Eğitim sürecine aktif katılımlarını sağlayan, Duygusal ve sosyal destek yoluyla yaşam kalitesini artıran hizmet sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

‘’Eğitimde feda edilecek fert yoktur ‘’ ilkesinden hareketle; Topluma farklılığın zenginlik olduğu bilincini kazandırmak,  Toplumdaki diğer bireylerle sosyal bütünleşmeyi sağlamak.  Özel eğitim alanı ile ilgili ulusal ve uluslararası çalışmaları takip etmek örnek projeler üretmek Özel eğitim alanında örnek ve öncü olmaktır.

Gönder
1
Gönder
Merhaba